598

Віталій Кличко закликав до толерантності під час Маршу Рівності


"Я закликаю кожного не розпалювати ворожнечу і не створювати протистояння у центрі столиці"

Віталій Кличко закликав до толерантності під час Маршу Рівності

Міський голова Києва Віталій Кличко закликав усі сторони не створювати протистояння та дотримуватися правопорядку під час проведення Маршу Рівності у Києві. 

Про це повідомляє прес-служба КМДА. 

Він також наголосив, що безпека у столиці сьогодні – це питання номер один.

«Я закликаю кожного не розпалювати ворожнечу і не створювати протистояння у центрі столиці. Я також звертаюся до всіх політичних сил – не грайте на руку ворогу, не підігрівайте ситуацію, не спекулюйте на темі прав меншин. Адже у Києві, в Україні, не існує утисків за будь-якими ознаками, і кожній людині гарантується вільне висловлення поглядів і переконань», – зазначив  Кличко.

До того ж він сподівається, що столична поліція забезпечить правопорядок на Марші Рівності. А також закликав киян виявляти толерантність до всіх людей, незалежно від національності, віросповідання, кольору шкіри і поглядів.

«Сьогодні, коли наша країна продовжує протистояти зовнішній агресії на Сході, правопорядок і безпека в містах – це головне.

І необхідно зробити все, щоб під час Маршу Рівності забезпечити правопорядок та не допустити провокацій.

Водночас, я прошу всі сторони – як учасників маршу, так і людей, які його не підтримують, – поводитися цивілізовано та толерантно», – наголосив Віталій Кличко.

Як відомо, Марш Рівності відбудеться 12 червня. Місце збору - головний корпус КНУ ім.Тараса Шевченко (вул.Володимирська,60) з 09:00 до 10:00. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти