580

Human Rights Watch задоволені проведенням "Маршу рівності" в Києві


Правозахисна організація Human Rights Watch позитивно оцінила проведення в Києві 12 червня "Маршу рівності" в підтримку ЛГБТ-спільноти

Human Rights Watch задоволені проведенням "Маршу рівності" в Києві

"Такий позитивний розвиток ситуації із правами секс-меншин в Україні нас радує, ми дуже його підтримуємо", - заявив у коментарі DW у понеділок, 13 червня, речник організації Вольфґанґ Біттнер.

Він відзначив, що марш відбувся завдяки як внутрішній, так і зовнішній політичній підтримці. Зокрема Біттнер вказав на роль президента Петра Порошенка, Європейського парламенту та окремих євродепутатів.

Утім Україні, за його словами, необхідно посилювати захист прав представників ЛГБТ-спільноти. "Гомофобія залишається великою проблемою в Україні. (…) Більша частина населення дуже критично ставиться до ґеїв. Тому так важливо донести населенню: необхідно гарантувати свободу демонстрацій, свободу думки для ЛГБТ-спільноти. Ці свободи мають бути закріплені законами", - каже Біттнер. Він пояснює, що ставлення суспільства до прав меншин вказує на рівень його демократії.

"Важливо, щоб українські політики і далі підтримували гей-спільноту, а міжнародна спільнота і особливо ЄС і далі тиснули на Україну в цьому питанні", - вказав представник HRW.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти