1017

Богдан Бенюк: Марш рівності - це дурниця


Народний артист України, український актор театру і кіно та народний депутат України 7-го скликання висловив позицію стосовно Маршу рівності

Богдан Бенюк: Марш рівності - це дурниця

Член політради партії ВО "Свобода" розповів про це видання "Укррудпром". Богдан Бенюк переконаний, що на "Марші рівності - європейські цінності не починаються".

"Повертаючись до "Маршу рівності", скажу, що не на ньому європейські цінності "заквашені". Дурниця все це. Роздута ЗМІ. Котрі, звичайно, окрема тема. Хочемо ми того чи ні, але на світосприйняття людей, їх мораль вони істотно впливають", - заявив артист.

На його думку "було б здорово, якби ми (українці) мали таку внутрішньою силою, що могли б не звертати ні на кого уваги і ні перед ким не схилятися. Але поки це, на жаль, не так."

Відповідаючи на питання про Марш, політик згадав про загиблих воїнів в АТО.

"Кожен день в новинах по телебаченню ми дізнаємося про загиблих в АТО воїнів. Ми звикли до цих повідомлень. І нас нітрохи не турбує, що диктори не називають прізвища цих хлопців, а в кадрі ми не бачимо осіб їхніх матерів. Втрачаючи можливості емоційного співпереживання цих смертей, ми морально тупіємо. А досвід співчуття нам тим часом необхідний. Тому що ми не дружні й надто недовірливі. Чекаємо від ближнього якогось підступу. І часто обґрунтовано. Весь час живемо в тривожному передчутті - щось буде не так. Звідси звичка ховатися і приховувати. Не відкривати карти до кінця. Розраховувати лише на себе".

Фото: cultura.kh.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти