948

Народний артист України прокоментував чутки щодо власної гомосексуальності


Володимир Горянський прокоментував чутки про власну гомосексуальність в програмі Світське життя

Народний артист України прокоментував чутки щодо власної гомосексуальності

Актор Володимир Горянський розповів, як готувався до ролі травесті, як вживався в образ та прокоментував чутки про власну гомосексуальність. Про це повідомляється на сайті телеканалу 1+1.

Актор не боїться, що тепер його підозрюватимуть у гомосексуальні орієнтації.

"Я ще Гітлера грав, так що, я садист ще? Нехай говорять, погано, якщо не говорять, така моя доля акторська. Прийдіть та подивіться, як я граю талановито трансвестита, це подобається жінкам, і вони потім говорять: "Боже, які у Горянського ноги!", - розповідає актор.

На його думку, ЛГБТ-люди є у всіх сферах, а не тільки в театральній.

"Я думаю, що не тільки в театральній, а ще й у спортивній, політичній сферах таке є. Безумовно, є люди, яких я знаю. Багато з них дуже талановиті. Не знаю, це через орієнтацію, чи ні. Мене це мало хвилює, аби людина була б гарною", - розповідає Володимир.

Він додав, що готуючись до ролі консультувався з травесті-дівою Монро.

"З Монро консультувались, вона порадила нам звернутись до костюмерів, які шиють костюми для неї, тому що ні один театр не може пошити такі костюми, які шиють для травесті. У мене є номер, в якому я на шесті танцюю, там в іншому костюмі, корсет мені якось затягують, танцювати на підборах було найважче в цій всій історії. Я не одразу це зумів, на гастролях на майданчиках граємо, вони не рівні, ями, підбори провалюються, говориш текст, це все в голові",- говорить Горянський.

Фото: svitske.1plus1.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти