602

Американський співак написав емоційний лист про трагедію в Орландо


"Багато хто ненавидить нас і бажають, щоб нас не було"

Американський співак написав емоційний лист про трагедію в Орландо

Про трагедію, що сталася в гей-клубі Орландо висловлювалися багато активістів і артисти-прихильники руху ЛГБТ.

Днями до них приєднався Frank Ocean - автор одного з найбільш успішних R&B-альбомів десятиліття, напередодні його виходу зізнався у своїй бісексуальності.

Зокрема, він зробив публікацію у себе в Tumblr. У тексті артист розмірковує про релігію, жорстокості, а також згадує перший випадок зіткнення з трансфобією.

Нижче переклад листа: 

"У газетах я прочитав, що моїх братів скидають з дахів будинків за порушення законів шаріату. У них зав'язані очі і зв'язані за спиною руки. Чув, натовп закидає камінням тих, що впали, хто поворухнеться, лежачи на землі. Чув, вони це роблять в ім'я Бога. Чув, мій пастор говорить від імені Бога, цитуючи писання з його книги. його слова, ніби прокляття, розпеченим жиром роз'їдали мою шкіру, поки пастор описував вогненні озера, які Бог виділив таким, як я.

Чув по новинах, що після злочину на грунті ненависті, вчиненого в цьому місяці, гори трупів лежали на танцполі. Чув, вбивця ліг серед своїх жертв і пробував вдавати мертвим. Чув, як в новинах сказали, що він був одним з нас.

Мені було шість років, коли я почув, як мій тато назвав обслуговуючу нас офіціантку-транссексуала словом "педик". Я почув це слово, поки він витягав мене з придорожньої закусочної, голосячи, що нас тут не обслужать, бо вона була брудною. Це був останній день, коли я бачив свого батька. І перший, коли я почув це слово, хоча не здивуюся, якщо чув його і раніше.

Багато хто ненавидить нас і бажають, щоб нас не було. Багатьох дратує наше бажання бути одруженими, як і всі інші люди, або використовувати відповідну вбиральню, що і всі інші.

Багато хто не бачить нічого поганого в тому, щоб прищеплювати наступним поколінням ті ж цінності, через які тисячі дітей щорічно страждають від суїцидальної депресії. Тому ми і говоримо з гордістю, і висловлюємо любов щодо того, ким і чим ми є. Тому що, хто скаже про це, якщо не ми?

Я марю наяву, що всі ці варварства і злочини на ґрунті трансгресії проти самих себе - це рівноцінна і протилежна реакція цього світу на щось хороше, що відбувається в ньому. Урівноваження наростаючих хвиль відкритості і пробудження. Але реальність виглядає сірою - ні чорною, ні білою, але похмурою. Чув, ми всі діти Божі. Я залишив моїх братів і сестер в стороні і говорив з моїм Творцем безпосередньо. Мені здається, він дуже схожий на мене. Якби я, будучи собою, був більш класним і позбавленим ваги власної історії, від якої я, будучи собою, позбутися не можу. Цікаво, що чують інші. Мені страшно, але я хочу знати, що інші чують, коли говорять з Богом. Спотворюється чи голос, який чують божевільні? Чи чують абсолютно інший голос?"

 

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти