997

У Гельсінкі пройде ЛГБТ-Pride 2016


У Фінляндії з 27 червня по 3 липня пройде Helsinki Pride - тиждень за права людини для ЛГБТ

У Гельсінкі пройде ЛГБТ-Pride 2016

Програма тижня Helsinki Pride містить лекції, дискусії, сонячні пікніки, майстер-класи та багато культурних заходів, і звичайно, вечірки і клуби. Організатором події виступає фінська правозахисна організація SETA.

Програма відкрита для всіх і різного віку.

Для наймолодших відвідувачів фестивалю є програма Youth Pride, яка орієнтована на 13-25-річних. Тиждень завершується ходою і великим святом в парку, і також великою вечіркою в суботу 2 липня.

"Хода Helsinki Pride є демонстрацією за рівність і різноманітність", - говориться в прес-релізі.

Хода Helsinki Pride 2016 року відбуватиметься в суботу 2 липня. Учасники збираються о 12 годині на Сенатській площі і попрямуємо в 13 годині на святкування в самому центрі міста на площі Kansalaistori, де програма розпочнеться о 14 годині.

В останні роки хода стала більш популярною, ніж раніше: у 2015 році в ході брали участь 25 000 людей - новий рекорд в історії заходу.

Партнери Helsinki Pride: Barefoot Wine, Радіостанція NRJ, Hartwall, Lunette, It is Amnesty і NoFear.

В цей же час, 29 июня, в Гельсінкі пройде EuroGames Helsinki 2016 - атмосферою спортивного свята можна буде насолодитися в спортивному селі, відкритому для всіх бажаючих з ранку до вечора. Детальніше про захід можна дізнатися на сайті.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти