2096

Український гей заявив, що його звільнили через сексуальну орієнтацію


Користувач соціальної мережі опублікував деталі власного звільнення, яке, на його думку, відбулося через сексуальну орієнтацію

Український гей заявив, що його звільнили через сексуальну орієнтацію

Про це Terey Popesku написав у соціальні мережі Facebook.

Він відзначив, що вчора його звільнили з компанії "Мірон Хаус". Так, один із співвласників команії, "діставши золотий хрест", почав розпитувати підлеглого про його особисте життя. 

Terey заявив, що не збирається обговорювати особисте життя, після чого співвласник заявив, що той звільнений. Підлеглий відзначає, що був працевлаштований неофіційно, тому не може звернутися до правового захисту.

У коментарі ЛГБТ-порталу Украни в компанії заявили: "Відбулося переривання стажування Віталія Попеску, в зв'язу з невиконанням професійних обов'язків, використання випробувального терміну в салоні в своїх особистих справах, а саме: спілкування у соц.мережах та перегляду відеоконтенту, про що був неодноразово попереджений".

Нагадаємо, що минулого року Верховна рада України включила заборону дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності в трудове законодавство.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти