812

Сер МакКеллен: камінг-аут - це внесок в права людини і майбутнє нашої планети


Актор і правозахисник, відкритий гей відвідав Санкт-Петербург і закликав геїв виходити на вулиці

Сер МакКеллен: камінг-аут - це внесок в права людини і майбутнє нашої планети

Ієн Маккеллен не побоявся попередження депутата Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталія Мілонова і заявив, що у Великій Британії були політики "навіть ще гірше нього".

"Повірте, у нас було безліч подібних Милонову політиків, навіть ще гірші були. Але ми змогли. Тому що на нашому боці істина. Знаєте, я багато в чому не впевнений у своєму житті ... Але в одному я впевнений на 100% : борючись проти дискримінації і гомофобії, я і ви -  праві. А ваші опоненти - не праві. Істина на нашому боці. Я хочу, щоб ви це запам'ятали, і це давало вам сили", - передає слова актора "Альянс гетеросексуалів за права ЛГБТ".

Я впевнений на 100% : борючись проти дискримінації і гомофобії, я і ви -  праві. А наші опоненти - не праві.

"Треба виходити на вулиці, треба писати листи чиновникам і громадським діячам, переконувати їх, посилати літературу. Потрібно вступати в суперечки, треба обов'язково намагатися потрапити в ЗМІ ... Не можна, щоб ваш голос не було чути", - сказав сер Маккеллен, підкресливши , що найважливіший день в активізм для нього - це камінг-аут.

"Кожен, хто робить його, хто встає з гордо розправленими плечима, - вносить свій вклад в загальну справу. Внесок в права людини і майбутнє нашої планети".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти