519

Нардеп Іван Вінник: Дискримінації бути не повинно, але я за традиційні цінності


"Я вважаю, що Конституцією гарантовані права всіх громадян України"

Нардеп Іван Вінник: Дискримінації бути не повинно, але я за традиційні цінності

Народний депутат України (Блок Петра Порошенка) Іван Вінник заявив, що він проти будь-якої дискримінації, але підкреслив, що сам підтримує традиційні цінності. 

Про це він розповів в інтевр`ю виданню "Херсонські вісті". 

Зокрема, Вінник вийшов разом з Іллею Ківою на Марш за традиційні українські цінності, який пройшов у Херсоні і був сповнений гомофобної риторики. 

"Цей мітинг був не проти ЛГБТ-спільноти, для мене цей мітинг був за традиційні українські культурні та сімейні цінності. В Україні в цілому, за оцінками різних експертів, 1,5 - 3% населення мають ознаки нетрадиційних орієнтацій, які входять в позначення ЛГБТ-спільноти. Відповідно, є 95-98% населення, які сповідують традиційні українські сімейні цінності - це чоловік і жінка, це народження дітей і т.д.

Я вважаю, що Конституцією гарантовані права всіх громадян України: якщо ЛГБТ-спільнота має право провести марш в Києві при повному сприяння та захист органів місцевого самоврядування та поліції, то, безумовно, люди, які представляють іншу частину населення, значно більшу, мають еквівалентні рівні права з представниками ЛГБТ-спільноти", - каже він. 

До того ж, нардеп сказав, що голосував за прийняття антидискримінаційних поправок у Трудовий кодекс, бо проти будь-якої дискримінації. 

"Я голосував за рівність і на марш (за традиційні цінності - ред.) вийшов за рівність. Але Ви не можете заперечувати того факту, що дитина біологічно може виникнути тільки в результаті стосунків чоловіка і жінки і ніяк по-іншому і ми не можемо Верховною Радою, конвенціями ООН, законами чи розпорядженнями мера Херсона змінити дане встановлене природою правило. 

Ви вірно помітили, що я голосував за відсутність дискримінації, її ні в якому разі не повинно бути, так само, як і не повинно бути дискримінації по відношенню до моєї думки, я за традиційні цінності.

Чому хтось мені повинен говорити, що я не маю права про це говорити вголос?", - питає народний депутат. 

Матеріал "Національного ЛГБТ-порталу" про традиційні українські цінності читайте тут. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти