667

Пропаганда ЛГБТ-туризму рівносильна рекламі спиртного


Такої думки притримується імам ісламського культурного центру Дніпра

Пропаганда ЛГБТ-туризму рівносильна рекламі спиртного

Про це він заявив на прес-конференції в інформаційному агентстві «МОСТ-ДНІПРО». На його думку, реклама гей-туризму - це реклама спиртного, а від "гомосексуалізму" нікуди не дітися.

«Іслам оспівує традиційні сімейні цінності і розглядає сім'ю як шлях до продовження роду. В одностатевих шлюбах це неможливо. Пропаганда ЛГБТ-туризму рівносильна рекламі спиртного. Що стосується самого "гомосексуалізму", від цього нікуди не дінешся. Натомість ми докладаємо всіх зусиль для насадження традиційних моральних цінностей », - сказав він.

Його підтримав протоієрей Олександр Немчинов. Він вважає, що розвиток ЛГБТ-туризму, який є пропагандою "гомосексуалізму", підточує останні моральні основи у молоді.

«У авраамістских віруваннях одностатеві відносини вважаються гріхом, який строго засуджується і забороняється. Ми маємо справу з перекрученням, психічним розладом. Християнство - це релігія любові. Бог є любов. Християнство не закликає до ненависті. Людину потрібно любити лише за те, що вона людина. Але пропагувати одностатеві відносини не можна, це гріх. І розвиток ЛГБТ-туризму, який є пропагандою "гомосексуалізму", підточує останні моральні основи у молоді. Багато моральньних понятть вивертають навиворіт. Розвиток ЛГБТ-туризму - це злочин перед суспільством», - сказав він.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти