811

Праворадикали закликають бити ЛГБТ-активістів


Націоналісти переконані, що після "профілактичної розмови" ЛГБТ-активістив перестануть бути "нахабними"

Праворадикали закликають бити ЛГБТ-активістів

Про це повідомляє видання "Бандерівець". В статті Дмитро СУЛИМА визнає, що "акції прямої дії і справді допомагають ЛГБТ-істам постати у образі жертви, а бути жертвою у наші часи, на жаль, модно".

Автора, порівнює ЛГБТ-активістів з сепаратистами: "...те що сепаратисти постають в образі жертви - не означає, що їх не можна вбивати" та наголошує, що після “профілактичної розмови” ...у більшості випадків (ред. людини) не буде поводити себе так нахабно, як раніше. 

"Чим більше їм протидіяти фізично, тим масштаби їхньої діяльності будуть меншими. Це стосується і гей-парадів", - відзначає автор.

Дмитро нагадує, що перший в Україні "гей-парад був проведений за фактичної підтримки режиму Януковича у 2013 році", а коли Януковича "було скинуто, ситуація покращилася. У 2014 році сили націоналістів зросли. Натомість міліція ще не оговталася після Майдану. Як наслідок, МВС відмовилося надавати збоченцям охорону, і гей-парад був скасований".

Автор наводить некоректний приклад Польщі: "коли знаходилися ліберали і залежні від Заходу сили, поліція та спецслужби здійснювали значний тиск на правих активістів. Активісти знаходилися “під ковпаком”. Наслідок — надзвичайне нахабство збоченців, у тому числі масові вуличні акції. Зараз до влади у Польщі прийшли патріоти, відтак молодіжні націоналістичні рухи здобули більшу свободу дій. Так, зокрема, нещодавно, вдаючись до фізичного протистояння, націоналісти зірвали акцію ЛГБТ-шників у Ґданську".

Приклад Польщі є не коректним, адже у Варшаві пройшов найбільший в історії "Парад рівності-2016", який зібрав понад 45 тис. учасників, а головним досягненням стало те, що цьогоріч не було кордону правоохоронних органів, проте захід не зазнав нападів. Тому попри те, що зараз при владі у Польщі перебуває партія "Право і справедливість", яка дотримується правої ідеології - це не заважає мирним правозахисним акціям.

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти