547

В Грузії скасовують референдум про одностатеві шлюби


Центральна виборча комісія (ЦВК) Грузії анулювала реєстрацію питання, представленого ініціативною групою для проведення в країні референдуму про одностатеві шлюби

В Грузії скасовують референдум про одностатеві шлюби

Як говориться в повідомленні ЦВК, анульовано реєстрацію питання "Чи хочете ви, щоб в Грузії було допущено одруження між особами однієї статі?".

За інформацією ЦВК, реєстрація питання анульована, оскільки ініціативна група не змогла протягом передбачаних законом трьох місяців подати необхідні 200 000 підписів, щоб комісія розглянула це питання, а потім передала для розгляду Президенту Грузії.

Як повідомлялося, ініціювання конституційних поправок, пов'язаних з визначенням поняття шлюбу, викликало в Грузії неоднозначну реакцію.

Зокрема, в парламенті була створена спеціальна комісія з цього питання, яка з 25 березня по 15 квітня проводила зустрічі з населенням у всіх регіонах, в ході яких обговорювалися запропоновані депутатами від "Грузинської мрії" зміни до Основного закону країни, що стосуються шлюбного союзу.

У чинній редакції Конституції написано, що "Шлюб ґрунтується на правовому рівноправність і доброї волі подружжя". У той же час Цивільний кодекс Грузії уточнює, що шлюб є ​​"добровільним союзом жінки і чоловіки", що забороняє укладення шлюбу між особами однієї статі.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти