875

У Дніпрі відбудеться Фестиваль Рівності


Організатори розширяють географію фестивалю

У Дніпрі відбудеться Фестиваль Рівності

16 липня у Дніпрі відбудеться черговий Фестиваль Рівності. 

Про це організатори повідомляють у соціальній мережі Facebook.

"Фестиваль Рівності у Дніпрі – подія, присвячена “невидимим” людям. Тим дискримінованим групам, з якими пересічні українці нечасто стикаються у повсякденному житті – тому, що їх мало, або через те, що вони приховують свою ідентичність та свої проблеми. 

За допомогою виставок, дискусій, кінопоказів, воркшопів та інших заходів Фестиваль допоможе кожному побачити під іншим кутом життя такі “невидимі” спільноти", - говорять організатори заходу. 

Зокрема, Фестиваль буде присвячений людям з обмеженою мобільністю, вимушеним переміщеним особам, жінкам-учасницям АТО, жінкам, що страждають від домашнього насильства, ЛГБТ-людям, представникам національних меншин та іншим. 

"Особисті історії, фотовиставки, документальні та художні фільми – це вікна в життя тих людей, які завжди поруч, але мало хто знає про них щось, окрім стереотипів та міфів", - говориться в анонсі фестивалю. 

Нагадаємо, що Фестиваль вже двічі проходив у Києві. Одного разу організатори намагалися провести його у Львові, але він був зірваний радикально налаштованими громадянами. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти