393

У США проживає близько 1,4 мільйона відкритих трансґендерних людей


Вчені вважають, що законодавчим органам слід звернути увагу на опубліковані цифри

У США проживає близько 1,4 мільйона відкритих трансґендерних людей

Нове дослідження, проведене в США інститутом Вільямса з університету Каліфорнії, показує, що трансґендерне співтовариство країни складається як мінімум з 1.4 мільйона чоловік.

Також дослідники з'ясували, що кількість трансґендерних людей, котрі не приховують свою ідентичність, зросла за останні роки, пише PinkNews.

Згідно з наведеною в результатах дослідження оцінкою, близько 0,6% жителів США відносять себе до трансґендерних людей.

Вчені вважають, що законодавчим органам слід звернути увагу на опубліковані цифри. Це дозволить зрозуміти, інтереси скількох людей можуть торкнутися нові законопроекти.

"Результати дослідження дуже важливі для обговорення політичних рішень, що впливають на трансґендерних людей"- коментує один з авторів дослідження Джоді Герман.

"Дебати щодо доступу до вбиралень, дискримінації та багатьох інших питань повинні вестися з урахуванням наявних даних, щоб оцінити, на скількох людей прийняте рішення вплине".

Згідно з результатами дослідження, найбільше в процентному співвідношенні кількість трансґендерних людей проживає в штатах Гаваї (0,8%), Каліфорнія (0,8%), Нью Мексико (0,8%), Техас (0,7%) і Флорида (0,7%).

Досить різко з ними контрастують штати Північна Дакота, Айова, Вайомінг, Монтана і Південна Дакота, в яких тільки 0,3% населення є відкрито живуть транс-людьми.

Крім того, дослідники відзначають, що представники молоді частіше відносять себе до трансґендерних людей, ніж жителі США старшого віку.

Слід зазначити, що дослідники змогли «порахувати» тільки тих трансґендерних людей, які не приховують свою ідентичність і живуть відкрито.

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти