511

Один з персонажів «Стартрек» виявився геєм


Актор Джон Чо, який грає астронавта Хікару Сулу у франшизі «Стартрек», розповів про орієнтацію свого персонажа

Один з персонажів «Стартрек» виявився геєм

За його словами, в новому фільмі «Стартрек: Нескінченність» глядачам розкриють, що Сулу - гей. Про це артист розповів в інтерв'ю австралійському The Herald Sun.

«Мені сподобався підхід фільму до цієї теми - ми не роздмухуємо з мухи слона. Сподіваюся, то ж чекає і людство в цілому, і ми перестанемо так серйозно ставитися до особистих вподобань кожного», - заявив Чо.

За інформацією видання, ідею про орієнтацію Сулу запропонував один з акторів і сценаристів, які працювали над новим «Стартрек», Саймон Пегг. Тим самим він хотів віддати данину поваги грав Сулу в класичних серіях «Стартрек» Джорджу Такеі, відкритого гея і ЛГБТ-активіста.

«Стартрек: Нескінченність» - третій фільм франшизи після її перезапуску студією Paramount і продюсером Дж. Дж. Абрамс і третій, в якому роль Сулу грає не Такеи, а Джон Чо. В оригінальних фільмах тема орієнтації персонажа не піднімалася.

Новий «Стартрек» вийде в прокат 21 липня. Його режисером виступив Джастін Лін, а крім Чо і Пегга в стрічці зіграли Кріс Пайн, Закарі Куінто, Зоі Салдана, Карл Урбан і покійний Антон Єльчин.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти