538

В Білорусі судитимуть хлопця за вбивство гея


Суд Мінська знову розглядатиме справу Михайла Піщевського, побитого випускником університету фізичної культури після гей-вечірки

В Білорусі судитимуть хлопця за вбивство гея

Кримінальну справу поновили після загибелі потерпілого. Слідство встановило, що його смерть настала від отриманих тілесних ушкоджень. Про це повідомляє udf.by

Тепер Дмитра Лукашевича судять за ч. 1 ст. 144 (Заподіяння смерті з необережності) і ч. 1 ст. 339 (Хуліганство) КК. Нагадаємо, Лукашевича вже засуджували до 2 років і 8 місяців позбавлення волі. Однак покарання він поніс за іншими статтями, так як потерпілий у момент суду був ще живий. У 2015 році Дмитро Лукашевич звільнився за амністією.

Під час сьогоднішнього засідання, мати Михайла Піщевська, попросила відшкодувати моральну шкоду в розмірі 100 тисяч рублів. Також вона просить визнати потерпілими брата і сестру Михайла.

Дмитро Лукашевич не погодився з розміром компенсації, пояснив, що виплачувати його нічим, і нагадав, що потерпілі вже отримали понад 21 тисячу 300 рублів. Він не визнає, що Михайло Піщевська помер від його дій, проте шкодує про те, що трапилося і просить вибачення у матері померлого.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти