436

В Білорусі ліберали проти "актуалізації штучної проблеми сексменшин"


Олег Гайдукевич, один з лідерів Ліберально-демократичної партії Білорусі (ЛДПБ), звинуватив опозицію в штучної актуалізації проблеми прав сексуальних меншин

В Білорусі ліберали проти "актуалізації штучної проблеми сексменшин"

За його словами, актуалізація цієї теми, говорить про те, що опозиціонери Президента Лукашенка є людьми "нетрадиційну орієнтацію сексуальну на сто відсотків ..."

"Підняли проблему нібито істотну для Білорусі тему про "блакитних". Так, господи, ну невже в Білорусі існує проблема сексуальних меншин? ... Хіба у нас в Білорусі це актуально? ... Це психологічні приховані проблеми, їх намагаються підняти", - цитують Гайдукевича білоруські ЗМІ.

У травні 2016 року ILGA-Europe представила традиційний "Індекс Райдуги" - річний огляд ситуації в області прав людини для геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів. Білорусія посідає в ньому 4 позицію з кінця списку, розділяючи загальне місце з Україною (13%). Гірша ситуація в області прав для ЛГБТ в Туреччині (9%), в Росії і Вірменії (по 7%) і в Азербайджані (5%), який другий рік поспіль замикає рейтинг.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти