796

Бійці UFC підтримали ЛГБТ-спільноту


У продажі з`явилися веселкові футболки "Ми - бійці"

Бійці UFC підтримали ЛГБТ-спільноту

UFC, найсильніша організація світу з проведення турнірів по ММА (Змішані бойові мистецтва), розпочала акцію з підтримки ЛГБТ-спільноти.

Про це пише Трибуна. 

"Ми - бійці" - говорить гасло, під яким почався продаж веселкових футболок. Як повідомляє промоушен, всі виручені кошти будуть переведені Асоціації гомосексуалів Лас-Вегаса.

"Сміливість потрібна не тільки для того, щоб вийти в Октагон, але і для того, щоб стояти за те, у що ти віриш", - заявив Айк Лоуренс Епштейн, старший виконавчий віце-президент і головний операційний директор UFC.

Нинішній тиждень можна було спостерігати три турніри UFC, де багато спортсменів з'являлися в футболках з принтом "Ми - бійці" на офіційних заходах. Серед них важкоатлет Тревіс Браун.

"Є упередження, що бійці недружньо ставляться до геїв. Цього не повинно бути, - каже Ентоні Бирчак, який днями здобув перемогу на UFC Fight Night 90. - Якщо ти спортсмен ММА, то все, про що ти повинен думати - це бої. Коли я чую як хтось ображає гомосексуалів, я не хочу, щоб це був фанат або представник змішаних єдиноборств. Люди приходять в ММА з усіх верств суспільства. Ми повинні бути цьому раді. Я збираюся докласти всіх зусиль, щоб змінити ситуацію".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти