807

Джамала опублікувала фото з веселковим прапором


Переможниця "Євробачення-2016" розмістила фото в соціальні мережі Instagram

Джамала опублікувала фото з веселковим прапором

Джамала не вперше заявляє про підтримку ЛГБТ-спільноти чи асоціації з нею. Наприклад, раніше виконавиця підтримала легалізацію одностатевих шлюбів в Україні.

 

#jamala #stockholm #Sweden #rehearsal #allsång @allsang

A photo posted by Jamala (@jamalajaaa) on

Прихильники співачки пояснили в коментарях, із чим пов'язана ця публікація.

"Джамала з'явилася в шведському ранковому шоу і заявила, що підтримує ЛГБТ-спільнота. За її словами, вона з дитинства зрозуміла, що будь-яка дискримінація - це неправильно. Як стверджує Джамала, в школі в радянському Криму їй доводилося терпіти знущання через національність", - заявив підписник виконавиці.

Після повернення зі Стокгольма в травні Джамала підкреслила, що вважає за необхідне зробити все, "щоб відчували вони себе у максимальній безпеці". Йшлося про ЛГБТ-глядачах українського "Євробачення" в 2017 році. Заклик "проявити до них повагу" прозвучав з вуст Джамали в ході прес-конференції у Львові, місті на Заході України, відомому гомофобними протестами.

Додамо, що Джамала, як вона заявила в 2011 році, сповідує іслам - релігію батька: "Моя мама християнка-вірменка, тато кримський татарин-мусульманин". Батьки Джамали донині живуть в Криму.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти