975

На з’їзді Демократичної партії в США вперше виступила трансгендерна людина


Під час виступу Сари МакБрайд було видно український прапор

На з’їзді Демократичної партії в США вперше виступила трансгендерна людина

Це історичний момент для США, адже це перший виступ трансгендерної людини на з’їзді Демократичної партії в США. Про це повідомляє видання LGBTQ Nation

Під час її виступу було видно український прапор.

25-ти річна Сара МакБрайд, є прес-секретар Кампанії з прав людини (HRC). Вона була першою трансгендерною людиною, яка пройшла стажування в Білому домі. Два роки тому вона вийшла заміж за свого чоловіка, ЛГБТК-активіста і транс-чоловіка Ендрю Грея, який згодом помер у віці 28 років.

У своєму зверненні до делегатів, МакБрайд говорила про силу її покійного чоловіка і його рішучість, якої потребують демократи. Вона закликав спільноту працювати разом, щоб було обрано Гілларі Клінтон.

«Його смерть навчила мене, що кожен день має значення, коли справа доходить до побудови світу, в якому кожна людина може жити своїм життям в повній мірі», - заявила Сара.

Вона відзначила, що Гілларі Клінтон розуміє важливість боротьби ЛГБТ-людей за власні права. На її думку, Гілларі «буде працювати спільно зі спільнотою, щоб прийняти закон про рівність, з метою боротьби з насильством щодо трансгендерних людей, жінок та людей іншої національності». А також Гілларі «зуміє покласти край епідемії ВІЛ/СНІДу, раз і назавжди».

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти