1576

Попи вирішили не допустити проведення ЛГБТ-прайду в Одесі


Cвященнослужителі вирішили протидіяти запланованому на другу декаду серпня ЛГБТ-фестивалю і Маршу рівності в місті

Попи вирішили не допустити проведення ЛГБТ-прайду в Одесі

Вони підписали спільне звернення до міського голови Геннадія Труханова, до голови Облдержадміністрації Міхаїла Саакашвілі, до місцевих керівників СБУ і МВС з проханням не допустити проведення Маршу рівності. Про це інформують одеські ЗМІ, повідомляєОdessit.ua.

 

Як зазначає представник Київського Патріархату, єпископ Одеський і Балтський Марк, бажаючі провести в Одесі гей-парад - це «стадо грішників». «Содом і Гоморра можуть статися і у нас», - підкреслив він.

 

На думку єпископа, європейські цінності полягають не в проведенні гей-парадів.

«Коли ми відступимо від цього дійства, то Європа буде придивлятися, що в Україні такого зла немає», - резюмував єпископ.

Як вважає військовий капелан Олександр Пастух, в України є зовнішній ворог, але всередині країни «піднімають голову» і внутрішні вороги - організатори ЛГБТ-маршів, що навряд би сподобалося українським бійцям, що сидить в окопах.

Додамо, що на спільній прес-конференції одеських священнослужителів, присвяченій майбутньому «маршу рівності», були присутні представники православних Церков Московського і Київського Патріархатів, Адвентисти сьомого дня, Церква християн віри євангельської та греко-католики.

Нагадаємо, прес-секретар оргкомітету «Одеса Прайд-2016» Кирило Боделан в кінці минулого місяця заявив:

«У четвер, 28 липня, ми подали заявку в Одеську міськраду на проведення вуличної акції 13 серпня у рамках фестивалю квір-культури «Одеса Прайд-2016», який відбудеться 10-14 серпня. Готуємося провести наш правозахисний хід на одній з вулиць міста, що було погоджено з мерією. Розраховуємо вивести на новий рівень діалог про права людини і протидію дискримінації уразливих груп суспільства».

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти