529

Одеський Марш рівності можуть заборонити


Поліція просить заборонити ЛГБТ-акції в Одесі найближчим часом

Одеський Марш рівності можуть заборонити

Головне управління Нацполіціі в Одеській області направило лист до Одеської міськради з проханням звернутися до суду для заборони масових акцій у місті в період з 10 по 14 серпня. Про це повідомляє "Центр інформації про права людини" з посиланням на "Інтерфакс-Україна", в розпорядженні якого копія листа до Одеської міськради.

У документі, зокрема, зазначається, що в суспільстві неоднозначно сприймаються заходи, заплановані в цей період в рамках фестивалю "ОдессаПрайд2016": з відповідними зверненнями в поліцію вже звернулися народний депутат Павло Унгурян та митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел (Українська православна церква (Московського патріархату).

Заходи фестивалю збігаються за часом і місцем проведення з низкою акцій патріотичного характеру, а також акції, спрямовані на протидію ЛГБТ-пропаганди.

ГУ Нацполіції в Одеській області побоюються масових порушень громадського порядку і попросили міськраду за допомогою суду обмежити право громадян на проведення масових акцій.

У прес-службі Одеської міськради агентству не змогли повідомити, чи був уже поданий відповідний позов.

Однак джерело агентства в Одеському окружному адміністративному суді повідомило, що вже 11 серпня відбудеться засідання з цього питання.

Як відомо, в кінці липня організатори фестивалю квір-культури "ОдессаПрайд2016" подали заяву до Одеської міської ради на проведення вуличної правозахисної акції.

В 2015 році аналогічний захід не відбувся через заборону суду. Активісти змогли провести лише фестиваль у приміщенні.

Фото Ірина Віртосу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти