1122

Суд заборонив "Марш рівності" в Одесі


Одеський окружний адміністративний суд заборонив проведення в місті "Маршу рівності", запланованого на 13 серпня в рамках фестивалю квір-культури "ОдесаПрайд-2016", який проходить в Одесі 10-14 серпня.

Суд заборонив "Марш рівності" в Одесі

Задоволено позов виконкому Одеської міської ради про заборону проводити певні заходи "ОдесаПрайд-2016". Обмежено право на проведення 13 серпня "Маршу рівності", зібрань і ходи від Лідерсовського бульвару до Французького бульвару", - повідомили в суді. Про це УНІАН повідомили в суді.

У суді зазначили, що про підстави ухвалення рішення буде повідомлено пізніше.

Суд також заборонив проводити у зазначений день вуличні заходи військово-патріотичного характеру місцевого Автомайдану, які планувалися в тому самому місці, що й "Марш рівності".

  • 10 серпня відкрився фестиваль квір-культури "ОдесаПрайд-2016", який триватиме до 14 серпня, в його рамках на 13 серпня був запланований "Марш рівності".

Представники християнських конфесій звернулися до влади та правоохоронних органів з проханням не допустити проведення вуличної акції. 9 серпня до Одеського окружного адміністративного суду надійшов позов виконавчого комітету Одеської міськради, в якому позивач порушує питання про неможливість проведення будь-яких вуличних акції 13 серпня в центрі міста.

  • 11 серпня оргкомітет фестивалю спочатку повідомив, що шукає інший майданчик для заходів у зв'язку з відмовою готелю Gagarinn, а потім скасував все, що було заплановано на четвер.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти