645

Стали відомі деталі Національної конференції ЛГБТ-руху


Конференція відбудеться у Київському регіоні

Стали відомі деталі Національної конференції ЛГБТ-руху

30 вересня — 2 жовтня відбудеться IX Національна конференція ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу України з міжнародною участю під назвою «ЛГБТ та політика: переламний момент».

Як повідомляють організатори, консолідація та посилення українського ЛГБТ-руху через спільні підходи, стратегії та заходи, підвищення професійності українського ЧСЧ-сервісу у відповідь на поширення ВІЛ в Україні, а також налагодження співпраці активістів і організацій ЛГБТ-руху на рівні регіону СЄЦА (Східної Європи і Центральної Азії).

Учасниками та учасницями конференції стануть ЛГБТ-лідери та лідерки, чимало активістів та активісток із різних регіонів України та країн Східної Європи і Центральної Азії, керівники й керівниці організацій та проектів, експерти та експертки з питань ЛГБТ та ЧСЧ, а також працівники й працівниці ВІЛ-сервісних проектів для ЧСЧ, правозахисники та правозахисниці, дружні фахівці та фахівчині, статусні гості з України.

 Конференція відбудеться у Київському регіоні.

 Онлайн-реєстрація претендентів і претенденток на участь у національній конференції відкрито за посиланням .Дедлайн - до 18-ї години 15 серпня 2016 р. (понеділок).

 Для заповнення реєстраційної форми всім претендентам та претенденткам потрібно мати персональну сторінку в соціальній мережі Facebook. У разі відсутності, її треба створити перед заповненням онлайн-форми. Частина комунікацій оргкомітету з відібраними учасниками й учасницями з приводу конференції відбуватиметься надалі в закритій групі в соціальній мережі Facebook.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти