1986

Джоан Роулінг підтвердила, що Дамблдор повернеться в спін-офф "Гаррі Поттера"


Джоан Роулінг натякнула, що відносини між двома чарівниками-геями Албусом Дамблдором і Геллертом Гріндевальдом займатимуть центральне місце в майбутніх фільмах по всесвіту "Гаррі Поттера".

Джоан Роулінг підтвердила, що Дамблдор повернеться в спін-офф "Гаррі Поттера"

Роулінг вже завершила написання сценарію для майбутнього фільму "Фантастичні звірі і де їх шукати". Дія фільму відбувається у вже знайомому нам свiтi Гаррі Поттера, але всі події розгортатимуться в Нью Йорку 20х років минулого століття. Головну роль у фільмі зіграє Едді Редмейн, відомий британський актор, який отримав світове визнання за роль Стівена Хокінга в фільмі "Теорія всього". Він також може бути відомий нашим читачам по ролі Ейнара Вегенера, (першої людини, який переніс операцію зі зміни статі) у фільмі "Дівчина з Данії", про який ми писали раніше.

На жаль, сценарій виключає повернення багатьох улюбленців публіки зi всесвіту "Гаррі Поттера", які ще не народилися в 20х роках, але багато хто сподівається, що у фільмі з'явиться молода версія вже улюбленого директора Альбуса Дамблдора, який жив в ті роки.

Окремі уривки з виданих ранiше книг про Гаррі Поттера свідчать про те, що головний герой фільму Ньют Саламандер, якось пов'язаний зі знаменитим главою Хогвартса. Зокрема, Дамблдор написав передмову до найвідомішої книги Ньюта Саламандер і зробив її обов'язковим навчальним посібником для студентів першого курсу.

І ось, після стількох років домислів, Роулінг нарешті підтвердила, що Дамблдор з'явиться в новій серії з п'яти фільмів. Вона заявила, що ці фільми проллють світло на стосунки між Албусом Дамблдора і темним чарівником Геллертом Гріндевальдом, на які натякала в книзі "Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії"

"Ми не можемо вам все розповісти, тому що тоді нам доведеться вас вбити ... але Дамблдор з'явиться в чудовій сцені з героями Коліна Фаррелла і Едді Редмейна", - сказав продюсер фільму Девід Хейман. - "Гріндевальд спочатку буде побічним персонажем, але для нього теж настане зоряний час ".

"Я можу вам сказати, що ми ще повернемося до Дамблдора і Гріндевальда. Я не маю права розкривати всі подробиці, але можу сказати одне - ще коли ми тільки починали працювати над сценарієм, ми знали, що буде більше одного фільму. Тепер, коли сюжет нарешті готовий, ми впевнені, що фільмів буде п'ять ", - натякнула письменниця.

Поки незрозуміло, хто отримає роль молодого Дамблдора, і в якому з п'яти фільмів чарівник-гей з'явиться, уточнює PinkNews. 

Джерело: PinkNews

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти