1567

Хілларі Клінтон розглядала кандидатуру Тіма Кука на пост віце-президента


За останніми даними WikiLeaks, Хілларі Клінтон розглядала кандидатуру гендиректора компанії Apple Тіма Кука, який є відкритим геєм, як потенційного кандидата на пост віце-президента.

Хілларі Клінтон розглядала кандидатуру Тіма Кука на пост віце-президента

Як раніше повідомлялося Gizmodo, лист було викрадено у голови передвиборчого штабу Хіларі Клінтон, Джона Подеста. Лист від 17 березня 2016, містив в собі список з приблизно 40 потенційних кандидатів на пост віце-президента від Демократичної партії, у тому числі: Тім Кук, Білл Гейтс, Мелінда Гейтс. Також у списку значилися: мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, гендиректор XEROX Урсула Бернс, гендиректор Starbucks Говард Шульц і багато інших.

Це могло б стати історичним висуненням на пост віце-президента, бо Тім Кук міг стати першим відкритим геєм віце-президентом, а Мелінда Гейтс могла б стати першою жінкою віце-президентом в історії США.

Що цікаво, Кук був не єдиним гомосексуалом: серед інших у списку кандидатів була присутня сенатор Теммі Болдуїн, відкрита лесбіянка, перша жінка-сенатор від штату Вісконсін і перший відкрито гомосексуальний член Сенату в історії США.

Сам Джон Подеста назвав цей список "першим зрізом потенційних кандидатів на пост віце-президента".

Источник: Gizmodo, WikiLeaks

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти