787

Одностатева пара не з'явиться на обкладинці каталогу IKEA в Росії


IKEA не стане публікувати каталог з фотографією одностатевої пари, яка з великим відривом лідирує в конкурсі "Стань обличчям з обкладинки". За неї віддали понад 6000 голосів.

Одностатева пара не з'явиться на обкладинці каталогу IKEA в Росії

Як повідомляє редакція Gay ru, в ефірі радіостанції "Говорить Москва" представник IKEA пояснив, що за умовами фотоконкурсу переможці зможуть отримати в подарунок персональний екземпляр буклету зі своїм знімком. При цьому в каталозі, який буде поширюватися в магазинах мережі, обкладинка буде іншою.

"Фотографія бере участь в конкурсі на загальних підставах і пройшла модерацію, оскільки не порушує правил конкурсу та чинного законодавства. У разі необхідності ми готові організувати незалежну експертизу і в разі визнання даної фотографії "пропагандою нетрадиційних сексуальних відносин" ми видалимо її з сайту конкурсу", - приводить радіостанція слова прес-служби IKEA.

У компанії пояснили, що не роблять різниці між людьми за кольором шкіри, віросповіданням, віком, статтю та сексуальної орієнтації, і постаралися забезпечити рівні умови для всіх учасників конкурсу.

Причиною такого рішення компанії IKEA мабуть стало обурення лідера руху "Народний собор" Анатолія Артюха. Він пригрозив ініціювати перевірку сайту IKEA Роскомнадзором.

Нагадаємо нашим читачам, що це вже не перший скандал навколо конкурсу "Стань обличчям з обкладинки", який був оголошений компанією IKEA у вересні цього року. На початку жовтня вибухнув скандал, коли IKEA зняла з конкурсу фото двох хлопців, яка очолювала групу з неймовірним відривом. Як стверджувалося, на прохання його авторів. На момент видалення фотографію "лайкнули" близько 8000 разів.

В цілому слід зазначити, що IKEA строго слід гомофобним російськими законами. Якщо в 2006 році, в магазина ІКЕА в Росії ще можна було купити гей-листівки, то восени 2013 року незабаром після прийняття "закону Мізуліной", адміністрація спішно вилучила з російської версії каталогу статтю про лесбійське сім'ї. А на початку 2015 року та взагалі згорнула частину своїх рекламних проектів через дії законів, що обмежують права гомосексуальних громадян. У компанії вирішили припинити випуск російської версії журналу IKEA FAMILY LIVE, "... так як цінності рівності прав не відповідають законам Росії".

Джерело: Gay.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти