941

МОН України не включає ЛГБТ спільноту в «сімейні цінності» для молодих українців


Міністерство науки і освіти України рекомендує школам ввести факультативний курс з формування сімейних цінностей. Відповідний лист МОН розіслало регіональним департаментам освіти на початку цього тижня.

МОН України не включає ЛГБТ спільноту в «сімейні цінності» для молодих українців

Як повідомляє Телеканал новин «24», заступник міністра освіти Павло Хобзей вже підписав відповідний документ. У листі повідомляється, що міністерство рекомендує продовжувати впровадження програми формування сімейних цінностей, сформованих на підставі національно-культурної спадщини українського суспільства. Для цих цілей рекомендується введення факультативу «Сімейні цінності». До листа також додається список літератури, якою представники міністерства пропонують користуватися при читанні курсу для школярів 8-9-х класів. У цьому списку, в тому числі, значиться посібник «Сімейні цінності» авторства В. спритність, З. Охрименко та Л. Корецької, яке, на момент написання статті, перебувало у вільному доступі.

Хоча укладачі підручника і відзначають, що основні завдання курсу - прищепити усвідомлений підхід до створення сім'ї і сформувати думку про те, що всі члени сім'ї повинні постійно розвиватися, проте деякі цитати з підручника сильно нагадують вимоги до поведінки жінки в шлюбі за часів СРСР.

Справжня жінка ніколи не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією, оскільки знає, що все в світі створено для неї, для реалізації її бажань і мрій. А швидкість реалізації її бажань залежить від якості простору, яке вона формує повагою і любов'ю до себе і чоловіка, який втілює її бажання і мрії, – зазначається у навчальному посібнику.

Під «сімейними цінностями», мабуть, розуміється архаїчний уклад, при якому жінка виконує роль домашньої прислуги, а чоловік - «творець, який завжди прагне до новизни». Гомосексуальність і трансгендерність в запропонованій системі цінностей з відверто середньовічними поглядами розглядаються як щось протиприродне і вороже. Чи можна виховати сучасне толерантне суспільство з європейськими цінностями за таким підручником, якщо його автора ставлять в один ряд гомосексуальні відносини і зростання захворюваності і злочинності.

Сьогодні у нас суспільство «мужніх жінок» і «жіночних чоловіків». І, як результат такого жахливого стану речей – зниження статусу інституту сім'ї, все більшого розвитку гомосексуальних відносин, збільшення захворюваності та злочинності, — стверджують автори посiбника.

Ці та іншi суперечливі цитати викликали обурення серед користувачів соцмереж, так як ці постулати давно застаріли і їм не місце в сучасному суспільстві.

Джерела: Телеканал новостей «24»Гей-Альянс УкраинаOsvita.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти