1215

Не наші цінності: нардепи продемонстрували відверту гомофобію


Депутати ВРУ погодилися прийняти у першому читанні законопроект про запобігання домашньому насильству, при умові повного виключення з нього понять "сексуальна орієнтація" і "гендер"

Не наші цінності: нардепи продемонстрували відверту гомофобію

Так, нардеп від "Опозиційного блоку" Юрій Мірошниченко заявив про підтримку позиції Всеукраїнської Ради церков про неприпустимість запровадження через цей закон понять "гендер" і "сексуальна орієнтація". Він додав, що "Це є неприйнятно в нашому суспільстві". Про це повідомляє телеканал Рада.

Його підтримала Ірина Луценко:

"Я кажу під стенограму, що з цього закону буде викинуте поняття "гендеру" як таке. Буде відрегульоване поняття "сексуальної орієнтації" виходячи із християнських цінностей. Прошу вас, даю вам слово", - заявила нардеп.

Нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що в законі закладені речі "неприйнятні для нашого суспільства і для української Церкви".

В свою чергу Ірина Геращенко відзначила, що закон про запобігання домашнього насильства стосується не лише жінок, але й чоловіків і дітей.

"Навіщо нам вводити гендер? Ми не можемо з нашою статтю розібратися?", - запитав нардеп від "Батьківщини" Іван Крулько. Він також підтримав вилучення "гендеру" і "сексорієнтації" з законопроекту.

"В законі не має і не буде понять "сексуальна орієнтація" і "гендер", - заявила заступник глави Мінсоцполітики Наталія Федорович.

Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти