2326

Влада Мальти заборонила "лікування від гомосексуальності"


Мальта стала першою країною в Європі, в якій офіційно заборонили репаративную терапію - методику зміни сексуальної орієнтації людини з гомосексуальної на гетеросексуальну

Влада Мальти заборонила "лікування від гомосексуальності"

Мальта стала першою країною в Європі, в якій офіційно заборонили репаративную терапію - методику зміни сексуальної орієнтації людини з гомосексуальної на гетеросексуальну. Про це повідомляє BBC Україна.

Закон про заборону цієї практики був одноголосно схвалений мальтійськими законодавцями. За документом, за "зміну, придушення і знищення сексуальної орієнтації або гендерної приналежності людини" передбачається штраф до 10 тисяч євро або тюремне ув'язнення до одного року.

У законі також зазначається, що сексуальна орієнтація або гендерна приналежність не може розглядатися як відхилення або хвороба. Репаративна терапія базується на ідеї, що гомосексуальність є наслідком психічного розладу.

Ряд медичних організацій, зокрема Всесвітня психіатрична асоціація, називають цю практику неетичною, ненауковою і шкідливою для здоров'я пацієнтів.  Прихильники репаративної терапії стверджують, що вона передбачає застосування стандартних психотерапевтичних методів, і люди можуть звернутися до неї за власним бажанням.

Сьогодні репаративная терапія частіше застосовується в США, ніж в Європі. Проте в кількох американських штатах (наприклад, в Каліфорнії та Іллінойсі) вона заборонена.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти