2509

Вперше в історії НБА гей пара побралася під час матчу


Скотти Пиппен, звезда «Чикаго Буллс», поздравил гей-пару

Вперше в історії НБА гей пара побралася під час матчу

 У США вже стало традицією, що хлопці роблять пропозицію дівчатам під час концертів і спортивних матчів. Однак вперше в історії НБА, під час спортивної гри хлопець зробив пропозицію іншого хлопця. Це сталося під час гри клубу «Чикаго Буллс», шанувальником якого є один з хлопців.

Підготовка події зайняла кілька днів. Раніше Джейк Конрад розмістив в Facebook повідомлення про те, що він готовий зробити пропозицію своєму бойфренду Майклу Гольцманом і планує це зробити дуже цікавим способом. Знаючи що Майкл є шанувальником баскетбольної команди «Чикаго Буллс», Джейк вирішив зробити пропозицію під час гри між «Чикаго Буллс» і «Сан-Антоніо Спарс». Він почав шукати серед знайомих в Facebook, чи може йому хто-небудь допомогти зв'язатися з керівництвом команди «Чикаго Буллс».

На щастя Майкл не була зареєстрована в Facebook і з цього до останнього залишався в невіданні щодо підготовки сюрпризу.

Джейк купив квитки на матч і зв'язався з «Чикаго Буллс». Спочатку він планував зробити пропозицію перед матчем, але «бики» були настільки зворушені історією Джейка і Майкла, що вирішили зробити цю пропозицію дійсно незабутнім. Вони поцікавилися у Джейка, чи хоче він зробити пропозицію своєму партнеру під час матчу, і, як тільки Джейк відповів згодою, вони почали працювати над підготовкою пропозиції під час тайм-ауту за участю їх талісмана Бика Бенні і групи підтримки Luvabulls.

Для Майкла все, що сталося виявилося повною несподіванкою і, природно, він відповів «так».

«Для "Чикаго Буллс" великою честю стати учасниками такого важливого події в житті цих хлопців» - заявив прес-секретар «Чикаго Буллс» Росс Ліпшульц гей-сайту про спорт Outsports.

Джерело: Outsports

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти