2192

Керрі вибачився перед ЛГБТ-спільнотою за дискримінацію


Держсекретар офіційно вибачився перед представниками ЛГБТ-спільноти за дискримінацію в Державному департаменті США

Керрі вибачився перед ЛГБТ-спільнотою за дискримінацію

Державний секретар США Джон Керрі офіційно приніс вибачення представникам ЛГБТ-спільноти, які працювали в Державному департаменті. Повідомлення опубліковане на сайті відомства.

За його словами, з 1940-х років Держдепартамент "протягом десятиліть" "був серед багатьох державних і приватних роботодавців, які допускають дискримінацію щодо співробітників і здобувачів на їхню сексуальну орієнтацію". Зокрема, деяких співробітників змушували звільнятися, а інших людей не брали на роботу.
Він підкреслив, що "ці дії були неправильні тоді, як вони неправильні і сьогодні".

"Від імені Держдепартаменту прошу вибачення у тих, хто зіткнувся з такою практикою в минулому і підтверджую прихильність департаменту цінностям різноманіття та залучення всіх наших співробітників, включаючи членів ЛГБТ-спільноти", - наводить слова держсекретаря телеканал "Дождь".

Керрі нагадав, що в останні роки для захисту прав представників ЛГБТ відомство докладало великих зусиль. Зокрема, в 2015 році в Держдепі був заснована посада спецпосланця з прав ЛГБТ-спільноти.

Ці зусилля стали одним із завоювань минає адміністрації Барака Обама, найбільш значним успіхом якої була легалізація в США одностатевих шлюбів в 2015 році.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти