618

МВС Дагестану відмовилося порушувати справу через побиття ЛГБТ-активіста


МВС Дагестану відмовилося порушувати справу за заявою ЛГБТ-активіста Олександра Сидорова, якого місяць тому побили в Махачкалі після одиночної акції проти гомофобії.

МВС Дагестану відмовилося порушувати справу через побиття ЛГБТ-активіста

Про це «Медіазоні» повідомили в організації «Російська ЛГБТ-мережа».

«За результатами проведеної службової перевірки відомості, викладені в зверненні, не знайшли свого підтвердження», - йдеться у відповіді правоохоронних органів.

Сидоров в своїй заяві просив встановити осіб, які його побили, і провести службову перевірку щодо конкретних співробітників поліції.

«Мало того, що описана мною інформація про напад відображена на відео, яке розміщене в інтернеті, так ще й імена нападників не є секретом. Будемо чекати відповіді з прокуратури», - прокоментував відповідь МВС сам Сидоров.

Адвокат Сидорова Олена Денисенко зазначила, що за заявою в МВС зобов'язані були провести перевірку, і відповідь на заяву було дано «не в рамках процесуального законодавства».

ЛГБТ-активіст Олександр Сидоров на початку грудня провів у Махачкалі акцію про антинауковості гомофобії в рамках свого автопробігу по Росії. Він розповідав, що багато людей фотографували плакат, найчастіше «реагували на мене вкрай негативно», але відзначав, що побити його ніхто не намагався. Після акції, коли Сидоров гуляв по місту без плаката, до нього підійшов чоловік у масці з компанією з кількох товаришів, які побили активіста.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти