721

Глава футбольної асоціації Англії висловив надію на камінг-аути футболістів


Глава Футбольної асоціації Англії (FA) Грек Кларк запропонував кільком гравцям зробити одночасний камінг-аут. Слова чиновника призводить The Times.

Глава футбольної асоціації Англії висловив надію на камінг-аути футболістів

Видання The Times повідомило, що глава Футбольної асоціації Англії (FA) Грек Кларк запропонував кільком гравцям зробити одночасний камінг-аут. 

«Якщо хтось із числа топ-гравців хоче зробити камінг-аут, то чому б їм не зробити це всім разом? Людина не повинна робити цього самостійно», - заявив Кларк, зазначивши, що вболівальники можуть зрозуміти футболіста-гея з команди, яку вони підтримують, але в той же час можуть не прийняти гея з іншого клубу.

«Дуже багато футболістів-геї щасливі і просто не хочуть, щоб хтось знав про їхню орієнтації. Я не хочу говорити їм: "Ти повинен зробити камінг-аут". Це неправильно», - підкреслив чиновник.

14 грудня з'явилася інформація про те, що три футболісти, які виступають за клуби англійської Прем'єр-ліги (АПЛ), найближчим часом збираються зробити камінг-аут. Спортсмени ведуть переговори з Футбольної асоціацією Англії і збираються розповісти про свою орієнтацію найближчим часом.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти