1164

Серіал "Вілл і Грейс" повертається на екрани


Популярний американський комедійний телевізійний серіал (ситком), неодноразовий лауреат «Еммі» і номінант на «Золотий глобус» повертається на екрани

Серіал "Вілл і Грейс" повертається на екрани

Телеканал NBC офіційно оголосив про повернення на екрани легендарного серіалу "Вілл і Грейс" (Will and Grace). Новина підтвердили виконавці головних ролей.

Меган Маллаллі (Megan Mullally), Дебра Мессінг (Debra Messing), Ерік Маккормак (Eric McCormack) і зробив у 2010 році камін-аут Шон Хейс (Sean Hayes) зіграють в 10 епізодах нового сезону, промо-ролик якого з'явився напередодні. 

 "Це офіційно! Банда знову разом на NBC", - написала в своєму мікроблозі Мессінг. Ерік Маккормак додав: "Ну, окей, тепер це вже офіційно. Уїлл і Грейс знову разом!" 

Серіал дебютував на NBC 21 вересня 1998 року і миттєво завоював глядацьку любов, ставши другим (після «Друзів») за популярністю сіткомом в Америці, так і в усьому світі.

Сюжет крутиться навколо чотирьох головних героїв: Уілла Трумана, адвоката-гея, його кращої подруги Грейс Адлер, молодої жінки, що управляє власною дизайнерською фірмою, Карен Уокер, дуже багатої світської дами, з власної примхи працює у Грейс асистентом, а також Джека МакФарленда, друга Уілла, вічно безробітного актора. Дія відбувається в Нью-Йорку.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти