299

В Харкові та Дніпрі запустили кабінети мережі ДРУЖНІЙ ЛІКАР


Відтепер жителі цих місто можуть пройти безкоштовний тест на ВІЛ та отримати консультація лікаря про хвороби, які передаються статевим шляхом

В Харкові та Дніпрі запустили кабінети мережі ДРУЖНІЙ ЛІКАР

З 10 січня кабінети ДРУЖНІЙ ЛІКАР відкрилися в Харкові та Дніпрі. В кабінеті кожен з відвідувачів зможе зробити безкоштовний, швидкий та анонімний тест на ВІЛ, а також отримати консультацію лікаря.

Записатися на прийом чи на аналізи онлайн можна на сайті проекту.

Friendlydoctor - це ініціатива, яка допомагає у пошуку найближчого дружнього лікаря. Кожен з відвідувачів може бути впевненим у своїй анонімності та в тому, що йому або їй буде надано необхідний рівень комфорту.

В сервісі є можливість створити особистий кабін. В ньому можна переглянути результат та дату останнього тестування, задати питання лікарю. А також в особистому кабінеті Friendlydoctor.org стало можливо переслати свій результат тестування на ВІЛ та ІПСШ своєму партнеру. Якщо у вас зовсім різний робочий графік і ви не маєте можливості відвідати лікаря одночасно - ви можете зробити це у зручний час окремо, а потім просто показати результат партнеру через сервіс особистого кабінету.

Нагадаємо, що в Украні запустилась платформа МСМua, на якій можна отримати онлайн консультацію лікаря, соціального працівника, юриста та психолога.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти