1112

Претендент на керівника Нацполіції заявив, що захистить Марш рівності


Андрій Вишневський відповів на відкритий лист громадської організації "КиївПрайд" та міжнародної правозахисної організації "Amnesty International" в Україні

Претендент на керівника Нацполіції заявив, що захистить Марш рівності

Як відомо, до 5 лютого 2017 року очікується завершення  конкурсу на посаду керівника Національної поліції України. Враховуючи це, першого лютого було опубліковано відкритий лист до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та консультативної відбіркової  комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Національної поліції України.

В листі йдеться про те, що "кандидати, які претендують на керівні посади в Національній поліції (зокрема, на посаду Глави та його заступників), однозначно заявлять про свою готовність гарантувати безпечне та успішне проведення КиївПрайду2017, а Україна виконає свої міжнародні зобов’язання щодо захисту мирних зібрань".

Андрій Вишневський, який є одним із кандидатів, відреагував на лист та заявив, що гарантуватиме безпеку Маршу рівності. Про це він написав на власній сторінці у соціальній мережі Facebook, проілюструвавши свій пост відео, на якому гей-пара танцює танго.

"Незалежно від того, відбудеться це призначення чи ні, свобода мирних зібрань та протидія дискримінації за будь-якими ознаками, як і права людини в цілому, є для мене найвищими цінностями", - написав Андрій Вишневський.

Нагадаємо, що 15 листопада 2016 «КиївПрайд» був офіційно зареєстрований, як громадська організація. На два роки обране Правління громадської організації «КиївПрайд», до якого увійшли Зорян Кісь, Стас Міщенко та Олександра Мальцева, а виконавчою директоркою стала Русланою Панухник.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти