1337

Другий претендент на керівника Нацполіції заявив, що захистить будь-яке мирне зібрання


Леонід Антоненко відповів на відкритий лист громадської організації "КиївПрайд" та міжнародної правозахисної організації "Amnesty International" в Україні

Другий претендент на керівника Нацполіції заявив, що захистить будь-яке мирне зібрання

 Як відомо, до 5 лютого 2017 року очікується завершення конкурсу на посаду керівника Національної поліції України. Враховуючи це, першого лютого було опубліковано відкритий лист до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та консультативної відбіркової комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Національної поліції України.

В листі йдеться про те, що "кандидати, які претендують на керівні посади в Національній поліції (зокрема, на посаду Глави та його заступників), однозначно заявлять про свою готовність гарантувати безпечне та успішне проведення КиївПрайду2017, а Україна виконає свої міжнародні зобов’язання щодо захисту мирних зібрань".

Леонід Антоненко, який є одним із кандидатів, відреагував на лист та заявив, що захищати КиївПрайд, потрібно точно так, як і будь-яке мирне зібрання, навіть якщо вимагає криміналізувати "пропаганду" гомосексуальності. Про це він написав у соціальні мережі Facebook. 

Раніше, Андрій Вишневський, який також є одним із кандидатів, заявив, що гарантуватиме безпеку Маршу рівності. Про це він написав на власній сторінці у соціальній мережі Facebook, проілюструвавши свій пост відео, на якому гей-пара танцює танго.

Нагадаємо, що 15 листопада 2016 «КиївПрайд» був офіційно зареєстрований, як громадська організація. На два роки обране Правління громадської організації «КиївПрайд», до якого увійшли Зорян Кісь, Стас Міщенко та Олександра Мальцева, а виконавчою директоркою стала Русланою Панухник.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти