2425

У НСТУ відреагували на відхід організаторів Євробачення в Україні: З'ясовувати стосунки немає часу


Про звільнення організатори конкурсу в Україні заявили сьогодні

У НСТУ відреагували на відхід організаторів Євробачення в Україні: З'ясовувати стосунки немає часу

 У Національної громадської телерадіокомпанії (НОТ) України підкреслюють необхідність активної підготовки до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", а "з'ясовувати стосунки" немає часу. Про це представники телерадіокомпанії заявили на брифінгу сьогодні, передає "УНІАН".

"Я не знаю, принаймні станом на зараз, жодного людини, який би пішов з проекту з тих людей, які займаються виробничою частиною та телевізійним шоу", - сказав заступник генерального директора НОТУ Павло Грицак і висловив подяку івент-команді.

Він зазначив, що проходили певні дискусії, зокрема, і з цією командою, яка займалася подіями, - щодо місця проведення певних заходів конкурсу. На питання, чи буде формуватися нова команда, Грицак зазначив, що в даний час мова йде лише про повідомлення в соцмережах, але офіційних заяв немає.

"На вакантні місця, які з'являться, ми будемо шукати інших людей. Більше того, ми будемо питати ради, зокрема, у команди, яка займалася подією, кого вони могли б порадити", - сказав представник НОТУ.

Говорячи, зокрема, про виконавче продюсера "Євробачення-2017" Вікторії Романової, він зазначив, що це, певною мірою, "втрата в команді "Євробачення", але ми повинні рухатися далі".

"У другій половині грудня минулого року я був запрошений як антикризовий менеджер... Можливо, були якісь жорсткі кроки або інтенсивна робота, але враховуючи те, скільки часу у нас залишається до старту "Євробачення", ми повинні щодня приймати певні рішення", - сказав Грицак.

Він також зазначив, що в листі працівників, які заявили про вихід з проекту, він не побачив конкретних назв тендерів або процесів. "Але я готовий з завтрашнього дня вислухати і врахувати це все", - сказав заступник гендиректора.

У свою чергу, тимчасово виконуюча обов'язки голови правління НОТУ Ганна Бичок помітила, що НОТУ є мовником-організатором "Євробачення" і є конкретні терміни виконання відповідного умови угоди.

"У нас немає часу з'ясовувати стосунки", - сказала вона.

Бичок додала: "Чому Блощинський (івент-менеджер Денис Блощинський, - ред.), Харебін (виконавчий продюсер "Євробачення-2017" Олександр Харебін, - ред.) повинен мати презентації, йдуть вчасно терміни проведення тендерів? Насправді графік затверджується Європейським мовним союзом. Дійсно, говоримо те, що є затримка... у проведенні тендерів. Але ми це упущення повинні наздогнати і конкурс повинні провести".

Крім того, вона додала, що жодних офіційних заяв про звільнення до неї, як до керівнику, не надійшло. "Наші працівники, які є штатними працівниками, - вони залишаються працювати. Троє людей - Харебін, Асман (комерційний директор НТКУ Ірина Асман, - ред.) і Романова - я сьогодні з Вікторією Романової провела ще раз переговори - вони залишаються, у нас є величезні міжнародні проекти, вони залишаються працювати. Буде бажання працювати на пісенному конкурсі "Євробачення" - просимо, будь ласка, приходьте", - сказала Бичок.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти