2195

Квитки на Євробачення почнуть продавати 14 лютого


Всього продадуть близько 70 тис. квитків на 9 концертів: 6 репетицій, два півфінали і фінал

Квитки на Євробачення почнуть продавати 14 лютого

Квитки на пісенний конкурс Євробачення-2017 надійдуть у продаж 14 лютого о 20:15. Про це повідомляє 112 з посиланням на прес-службу НСТУ.

Близько 70 000 квитків буде продано на 9 концертів пісенного конкурсу, який пройде в травні в Міжнародному виставковому центрі в Києві. Зокрема вони будуть продаватися на 6 репетицій, два півфінали і фінал Євробачення-2017.

Виконавчий директор пісенного конкурсу Євробачення Йон Ола Санд розповів: "Ми раді, що квитки надійшли у продаж так швидко, незважаючи на деяку затримку. Впевнені, що НТКУ знайшла надійного партнера, компанію Concert.ua, і їх сервіс стане зручним способом придбати квитки на довгоочікувану подію для величезної кількості фанів Євробачення з різних країн. Також ми переконані, що всі, хто придбає квитки, прекрасно проведуть час у Києві вже у травні цього року".

Ціна квитків буде варіюватися від 8 до 500 євро, а придбати їх можна буде на сайті www.concert.ua. Мовник-організатор конкурсу - Національна громадська телерадіокомпанія України - залучила компанію "Ticket", якій належить Concert.ua.

"Ми дотримуємося нашого слогану пісенного конкурсу Євробачення-2017 - "Поважайте різноманіття". Саме тому подбали про те, щоб квитки на шоу були доступні для всіх верств населення - від закоханих студентів до заможним людям", - зазначив заступник генерального директора ВАТ НСТУ Павло Грицак.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти