2347

Слоган Євробачення 2017: Поважаймо різноманіття!


Україна представила слоган і логотип Євробачення-2017

Слоган Євробачення 2017: Поважаймо різноманіття!

 Слоганом міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", яке відбудеться в Києві, став "Celebrate Diversity", ("Поважайте різноманіття"). Про це повідомляє прес-служба телеканалу UA.Перший.

В основі творчого дизайну пісенного конкурсу - традиційне українське намисто, яке є не тільки давньою жіночою прикрасою, але й оберегом. Воно складається з великої кількості намистин, кожна з яких - особлива.

"Слоган "Celebrate Diversity" доповнює минулорічну тему "Come Together" ("Об'єднуємося" - укр.). "Celebrate Diversity" - про об'єднання Європи і країн за її межами, громадяни яких зберуться разом, щоб вшанувати те, що нас об'єднує і те, що відрізняє нас один від одного, робить нас унікальними. Також всіх об'єднає хороша музика", - розповів виконавчий директор "Євробачення" Йон Ола Санд.

Переможці відбору креативної концепції "Євробачення-2017" - два українських креативних агентства Republique та Banda, які об'єдналися спеціально для цього проекту. Взявши намисто за основу логотипу, вони представили кожен його елемент з неповторним візерунком і формою.

"Celebrate Diversity" стане ключовою темою для всіх аспектів пісенного конкурсу цього року. Слоган і логотип події дають розуміння української культури й уявлення про те, що чекатиме на фанів, які приїдуть в Київ в травні. Україна відзначиться поєднанням культури, технологій та індивідуального творчого запалу всіх 43 конкурсантів, які вже активно готуються до пісенного конкурсу", - йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти