577

"Вести" с геями вместе". Невідомі зігнали черговий мітинг-фейк


Сьогодні у Києві на розі вулиць Прорізна і Хрещатик невідомі особи пікетували Національну раду з питань телебачення і радіомовлення, агітуючи проти "Радио Вести" і... ґеїв

"Вести" с геями вместе". Невідомі зігнали черговий мітинг-фейк

Про це повідомляє Національний ЛҐБТ-портал України.

Один з учасників акції, який не представляв жодну організацію, тримав в руках плакат: "Кто слушает "Вести", тот с геями вместе".

В той же час з місця події стрімив відомий своїми гомофобними позиціями політик Дмитро Корчинський.

Згодом правозахисник Зорян Кісь на сторінці у Facebook повідомив, що насправді біля Нацради відбувається дві акції, одна з яких є швидше за все проплаченою.

За його словами, "куплена" акція зібрала 50-70 людей з однаковими плакатами.

Один з її учасників тримав вже згаданий плакат "Кто слушает "Вести", тот с геями вместе".

"Що вони хотіли цим сказати - не добився. Тримач плакату повторював: "Без коментариев", а організатор мені плакат подарувати не захотів. Каже, що представляє організацію "Дух патріотів", - написав Кісь.

У коментарях до посту Кіся один з членів Нацради Сергій Костинський написав, що "це банальна провокація, аби дискредитувати тих активістів та ветеранів АТО, які проводили реальний мітинг".

Економічний оглядач "Радио Вести" Андрій Блінов на сторінці у Facebook теж назвав акцію "проплаченою".

"Проплачена масовка - це завжди вбого і цікаво. Особливо коли розмовну станцію звинувачують в тому, що вона ставить не ті... пісні! І геї - це як і раніше погано? Загалом, які доручення дала АП Нацраді, зрозуміло", - написав Блінов.

Двозначний плакат також зацікавив сторінку Рагу.лі, кореспондент якого зафіксувала короткий епізод спілкування (якого не вийшло) з тим, хто "засуджує" ґеїв в одній зв'язці із "Радио Вести".

Мовчазні тримачі плакатів так і не пояснили, що вони мали на увазі і "що поганого в тому, щоб бути разом з ґеями". Мабуть, тому що не вони писали ці плакати, а любителі "старого-доброго чорно-голубого піару".

В той же час Нацрада так і не змогла винести рішення щодо ліцензії на мовлення "Радио Вести".

Далі буде...

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти