2942

Комісар з прав людини закликав країни Ради Європи легалізувати гей-союзи


Комісар Ради Європи з прав людини, закликав країни, що входять в організацію, "розглянути поширення режиму зареєстрованих спілок на одностатеві пари"

Комісар з прав людини закликав країни Ради Європи легалізувати гей-союзи

Комісар з прав людини Ради Європи заявив, що 47 держав в світі в тій чи іншій формі юридично визнають союзи одностатевих пар. Більше половини з них - 27 країн - є членами Ради Європи.

Першою в світі країною в якій почали реєструвати одностатеві союзи була  Данія (1989), а Нідерланди в 2001-му вперше дали гомосексуам можливість укладати повноцінні шлюби, зазначає Муйжніекс, наводить його слова Lsm.Lv з посиланням на офіційний сайт.

"Найбільш сильні розбіжності, мабуть, концентруються навколо самого поняття шлюб, однак аргументи проти визнання одностатевих пар часто розкривають глибоко вкорінену гомофобію і дискримінацію щодо геїв і лесбійок. Багато держав, які є членами Ради Європи, як і раніше не забезпечують таким парам взагалі ніякої юридичної можливості оформлення відносин - що призводить до значних негативних наслідків для цих людей і їх близьких", - пише Ніл Муйжніекс.
 
20 держав, що входять до Ради Європи і до сих пір не забезпечують ніякого юридичного визнання одностатевих пар, на думку Муйжніекса, повинні прийняти закони, як мінімум вводять інститут "зареєстрованого союзу".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти