595

Джамала: «Ми повинні цінувати людей незалежно від національності, віросповідання і сексуальної орієнтації»


Напередодні фіналу нацвідбору на "Євробачення" переможниця міжнародного конкурсу дала інтерв'ю "КП" в Україні"

Джамала: «Ми повинні цінувати людей незалежно від національності, віросповідання і сексуальної орієнтації»

Джамала, яка стала переможницею Євробачення 2016, знову заявила, що всі люди мають рівні права і заслуговують належного ставлення і поваги до себе незалежно від національності, віросповідання і сексуальної орієнтації. Свою позицію Джамала озвучила в інтерв'ю «КП» в Україні.

 
Відповідаючи на питання про мінливості громадської думки і високий градус напруження настроїв в країні, виконавиця зазначила, що багато хто замість того, щоб зайнятися справою, у всьому намагаються знайти «зраду», загрузнувши в нескінченному пошуку зрадників.
 
Джамала зізналася, що навіть їй часто доводиться чути на свою адресу претензії. Знаходяться й ті, хто через її кримськотатарського походження дозволяють собі дорікати співачку в тому, що вона, мовляв, «недостатньо українка».
 
«Ми всі громадяни України, ми повинні шукати, що нас об'єднує, що робить нас одним народом, а не сортувати всіх за етнічною ознакою. Інакше буде біда», - підкреслила Джамала.
 
Виконавиця додала, що «Ми повинні цінувати людей незалежно від національності, віросповідання і сексуальної орієнтації».

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти