1721

Організатори ЛГБТ-маршу в Києві визначилися з датою проведення


Київпрайд-2017 пройде в столиці в червні і завершиться Маршем рівності 18 червня.

Організатори ЛГБТ-маршу в Києві визначилися з датою проведення

Про це розповіла директор громадської організації Київпрайд Руслана Панухнік на брифінгу.

"Київпрайд-2017 складається з двох частин – "тижня прайду" і Маршу рівності. Київпрайд-2017 відбудеться 9-18 червня, марш стане завершенням. Ми пам'ятаємо успіх Маршу рівності в 2016 році і тому не збираємося відходити від своїх стандартів і пріоритетів", - підкреслила вона.

При цьому Панухнік уточнила, що організатори маршу знаходяться в тісній взаємодії з владою міста та Нацполіцією.

"Ми переконані, що наш захід пройде при належному забезпеченні безпеки і правопорядку. Про місце і час ми повідомимо за кілька днів до маршу, орієнтовно всі деталі стануть відомі 14 червня", - сказав вона, додали, що дистанцію маршу в нинішньому році збільшать удвічі.

"Ми також трохи змінимо маршрут. Крім того, ми очікуємо, що учасників буде більше", - резюмувала Панухнік.

Член правління Зорян Кісь, під час брифінгу, відзначив, що Україна не виконує свої зобов'язання, які взяла добровільно під час прийняття "Націнальної стратегії з прав людини", а саме реєстровані цивільні партнерства. 

"Ця міра не виконана, навіть на 1%. Так, Кабінет міністрів та Прем'єр міністр не підписує доручення, таким чином не делегує розробку законопроекту, а два Міністерства, які б мали розробляти законопроект, користуються відсутністю доручення, вказують пальцем один на одного".

Він, також відзначив, що "Україна не запровадила механізму для протидії злочинам на ґрунті ненависті...через це, люди, що нападають на Марш рівності не несуть покарання, а українські суди не вважають злочин на ґрунті ненависті до ЛГБТ обтяжуючою обставиною, а навпаки вважають її обставиною, що пом'якшує".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти