1195

На магазин LUSH здійснили гомофобний напад


В ніч на 11 травня невідомі пошкодили будівлю магазину Lush

На магазин LUSH здійснили гомофобний напад

В ніч на 11 травня невідомі пошкодили будівлю магазину Lush (вулиця Басейна, 15, Київ) який є учасником Індексу корпоративної рівності та Карти дружніх місць до різноманіття місць.

Було зіпсовано фасад написом: “Україна проти збочень! Забирайтесь геть!”

ВБО "Точка опори, Український індекс корпоративної рівності та КиївПрайду, висловили занепокоєння щодо цього злочину на грунті ненависті, причиною якого стала нетерпимість до ЛГБТ.

Вони вважають, що такі злочини є особливо небезпечними та мають тенденцію до зібльшення, оскільки нападники вважають свої дії морально виправданими. Непокаране зло зростає. Якщо наша правоохоронна система не зможе ефективно покарати і засудити злочини на ґрунті ненависті, такі та інші потенційні злочинці вважатимуть за належне продовжувати свою діяльність та шукати нові, жорсткіші методи залякування ЛГБТІ-спільноти.

Та звертають увагу, що злочини на грунті ненависті розвивають по спіралі та посилають потужний сигнал суспільству. Від злочину потерпають конкретні люди або їх майно, але сигнал про їх неприйняття бачить уся ЛГБТ-спільнота.

Організації вимагають неупередженого розслідування вказано злочину та притягнення до відповідальності винних осіб.

А також, закликають всіх, хто поважає права людини та вважає їх невід’ємною частиною демократії – проявити солідарність та приєднатися до мовчазної акції підтримки магазину, який постраждав через своє дружнє ставлення до ЛГБТІ.

Що ви можете зробити:
1) Написати пост підтримки та затегати @Lush Україна
2) Прийти в магазин на вул. Басейній, 15, Київ та купити будь-який товар магазину, висловивши свою підтримку усно або ж залишивши листівку зі словами підтримки для компанії.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти