1428

“Брудні лесбійки роблять свою справу” – стартувала кампанія на захист прав ЛГБТКІ-спільноти #Відверті


Міжнародна правозахисна організація Amnesty International запустила кампанію на захист прав ЛГБТКІ-спільноти з хештегом #Відверті

“Брудні лесбійки роблять свою справу” – стартувала кампанія на захист прав ЛГБТКІ-спільноти #Відверті

Про це повідомиляє Центр інформації про права людини з посиланням на прес-службу Amnesty International.

"Є стереотип, що ЛГБТКІ – це непристойно й аморально, це завжди тільки про секс. Ми прагнемо його спростувати. Інтернет любить інтриги та скандали. І тому, щоб привернути увагу до кампанії, ми скористалися тими ж стереотипами, з якими боремося", – зазначають в Amnesty International.

Основою кампанії став сайт vidverti.com. На сайт ведуть банери з провокаційними заголовками, наприклад: "Гей показує приклад дітям", "Бісексуалка зніме будь-кого", “Брудні лесбійки роблять свою справу”, "Гей взявся за собаку". Але за скандальними заголовками перед очима аудиторії з’являються сцени з буденного життя шкільного вчителя, кінооператорки та жінок, які садять рослини у парку.

"Саме так і в нашому житті: за надуманими стереотипами стоять тисячі реальних людей, і в кожної та кожного з них своя робота, свої інтереси, проблеми, мрії і плани на майбутнє. Банери можна буде знайти на різних українських сайтах", – повідомляють в організації.

В Amnesty International підкреслюють, що на сайті ЛГБТКІ-люди розповідають свої історії, говорять про свої проблеми у статтях та коротких відеороликах.

На сайті також є словник, який допомагає аудиторії зрозуміти, що таке сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність, а також інформація про те, які права не доступні ЛГБТКІ в Україні.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти