608

Роскомнадзор заборонив уроки з профілактики ВІЛ для старшокласників


Їх визнали такими, які руйнують дитинство і моральні цінності

Роскомнадзор заборонив уроки з профілактики ВІЛ для старшокласників

Експерти «Батьківського всеросійського опору», залучені Роскомнадзором, визнали програму семінару-тренінгу «Базові знання з профілактики ВІЛ» для учнів 10-11-х класів шкіл, такою яка порушує закон № 436-ФЗ ( «Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю і розвитку »). Висновок опубліковано на порталі відомства. Про це повідомляє "Відкрита Росія".

Автори дослідження впевнені, що ця програма, є «усучасненою версією міжнародних і зарубіжних програм статевої освіти дітей, розроблених Міжнародною конференцією з народонаселення і розвитку (МКНР) в 1994 році в Каїрі» і націлена на зниження народжуваності і скорочення чисельності населення. 

Згідно з документом, мета цих програм - «навчити дітей з ранніх років розбиратися в різних видах "безпечного" сексу, і тим самим знищити в дітях цнотливість і звести таїнство любові до простого тваринного інстинкту, що в подальшому блокує нормальне відтворення населення в рамках сім'ї».

«Діяльність таких організацій переслідує здійснення утопічних соціальних проектів, які передбачають руйнування традиційних моральних цінностей і моральних підвалин суспільства», - уклали автори дослідження. Проти «розбещення дітей» виступає РПЦ, всі християнські конфесії і традиційні релігії - іслам, іудаїзм і буддизм, додали вони.

Автори документа відзначили, що в рамках уроків з профілактики ВІЛ підліткам розповідають, що таке сперма, незахищений секс, статевий зв'язок, запобігання вагітності, наркотики, презерватив, інфекції і статеві зв'язки, а про сімейні стосунки і любові «мова взагалі не йде». «Тобто фактично лектор допускає позашлюбні стосунки, аби вони були "захищені"», - обурилися експерти і визнали, що це порушує закон про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку.

«В цілому, програма семінару-тренінгу спрямована на знищення дитинства і звалювання на підлітків дорослих проблем, знищення цінності сімейного благополуччя, щасливого шлюбу», - зробили висновок в організації.

Програми з профілактики ВІЛ серед підлітків неефективні і призводять до зворотного ефекту, переконані автори дослідження. «Крім інтересу до сексуальної тематики, в підлітковому віці у юнаків і дівчат прокидається потреба бути коханими і навчитися любити. Юнацтво - це період романтичних своїми внутрішніми, а розповіді про анальний і оральний секс руйнують, знецінюють поняття любові», - підсумовують вони.

За даними Федерального центру по боротьбі зі СНІДом, до кінця 2016 року в Росії було виявлено понад 103 тисяч нових випадків зараження ВІЛ (виключаючи виявлених анонімно і іноземних громадян). Це на 5,3% більше, ніж роком раніше. За статистикою, половина випадків передачі інфекції відбувається в результаті статевих контактів. Всього на сьогоднішній день в країні нараховуються до 1,1 млн осіб, що живуть з ВІЛ.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти