1000

Антистрес для дорослих: Нові розмальовки від FlameHead Studio


Українська дизайн-студія FlameHead Design раніше вже презентувала розмальовку для дорослих Gay Love, присвячену чоловічій одностатевої любові. Авторка проекту Оксана Наливайко не зупинилась на досягнутому і вже скоро світ побачать нові роботи художниці.

Антистрес для дорослих: Нові розмальовки від FlameHead Studio

Унікальна в Україні робота "Gay Love" побачила світ в червні 2017. Альбом містить п'ятнадцять історій, намальованих художницею Оксаною Наливайко, котрі можна розфарбовувати власноруч.

"У процесі розфарбовування можна зануритися в полутрансовое стан, відключитися від настирливих думок, переживань, страхів і тривожних станів. Пофантазувати, уявити, а що якби я був чи була героєм цієї сцени? Було б це прикольно? Що я насправді відчуваю, коли уявляю собі ці картинки? Якщо відкинути нав'язану мораль, що б мені сподобалося?

Тому мої розмальовки - це не тільки красиві картинки, це і можливість краще пізнати себе. Якщо ви розфарбовуєте або хоча б розглядаєте картинки зі своїм партнером, це можливість краще пізнати один одного, зрозуміти, прийняти, спробувати, а значить стати ще ближче. Що може бути більш захоплюючим, ніж пізнання коханої людини? Спільне проживання пікових емоційних станів зробить відносини ще більш міцними і насиченими.", - розповідає сама художниця.

 

 

Нову антистрес-розмальовку присвячену "Erotic", присвячену одностатевій жіночій любові вже можна замовити на FB-сторінці Flame Head Designs

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти