937

Відкритий ґей-біженець з України: мамі знадобилося 15 років, щоб прийняти мене


Відкритий ґей, активіст з Одеси Ігор Захарченко, який просить притулок у Франції, розповів, що його матері знадобилося 15 років, щоб прийняти сексуальну орієнтацію сина

Відкритий ґей-біженець з України: мамі знадобилося 15 років, щоб прийняти мене

Про це Захарченко розповів в інтерв’ю інформаційному агентству “Українські новини”.

“В Україні ти змушений все життя жити в брехні і так, як хочеться комусь - тому що є страх розголосу. Якщо ти заявляєш, що ти відкритий ґей, у тебе починаються проблеми з сім'єю. Для того, щоб залагодити проблеми з мамою, мені знадобилося - на хвилиночку уяви собі - 15 років!” - сказав Захарченко.

За його словами, в цьому його матері допомогла українська організація TERGO (батьківська ініціатива, співдружність батьків і друзів лесбійок, ґеїв, бісексуалів та трансґендерів, що підтримують своїх дітей).

Захарченко стверджує, що перевага бути відкритим ґеєм у тому, що він може собі дозволити піти і заявити в поліцію після інциденту.

“Нехай це (заява в поліцію - ред.) і не матиме ніякого значення, але я хоча б можу підняти з цього галас. А ті, хто не відкриті - вони не можуть цього зробити”, - каже активіст.

Одеситу Ігорю Захарченку 35 років. Працював менеджером з персоналу одного з найбільших українських банків, а також в українському офісі компанії Adidas. Він відкритий ґей. Нещодавно через погрози і побиття був змушений виїхати з України. Наразі він просить притулок у Франції.

Повна версія інтерв’ю тут.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти